Robinson - sprzęt wędkarski

Przynęty na pstrąga

Miejsce na Twoją reklamę na forum wędkarskim

Dragon sprzęt wędkarski

Okulary wędkarskie polaryzacyjne Solano

Witamy na forum wędkarskim FORS, Gość
Login: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Poszukujemy jednego chętnego do Boliwii na golden dorado :) !!!

Poszukujemy jednego chętnego do Boliwii na golden dorado :) !!! 2017/04/19 16:48 #171720

  • S@lmo
  • S@lmo Avatar
  • Offline
  • Użytkownik
  • Posty: 173
  • Podziękowań: 70
Poszukujemy jednej osoby, która dołączy do nas na wyprawę do boliwijskiej dżungli w pogoni za golden dorado i pacu. Wybieramy się w terminie 22.08-31.08. Łowimy w cudownych okolicznościach przyrody, w niewielkiej górskiej rzece płynącej przez dziewiczą dżunglę. Na razie jedzie nas trzech wędkujących, poszukujemy czwartego aby nieco obniżyć koszty. Jakiś czas temu byliśmy razem w Mongolii teraz czas na bardziej egzotyczną wyprawę :) Co bardzo ważne, jedziemy z profesjonalnym polskim organizatorem, będziemy mieli kucharza, fotografa i przewodników z plemienia Tsimane. Gwarantujemy, że wyprawa będzie udana pod każdym względem, zwłaszcza towarzyskim ;) Preferowana mucha, bo takie mamy zwyczaje, ale... ;)
Pieniądze baaaaardzo przyzwoite jak na ten kierunek i zapewnione atrakcje, mniej niż połowa zachodnich stawek, więc taniej się nie da... Ostateczną decyzję co do składu i kształtu wyprawy podejmujemy w ciągu najbliższych dwóch tygodni, tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany wyprawą życia ;) ...

to proszę pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wtedy podam numer telefonu do siebie i bliższe szczegóły.

Czuwaj !
Moderatorzy: Ediit, Tarkowski
Time to create page: 0.056 seconds